NAŠE PRODUKTY

Šetříme firmám náklady na dopravu PHM

Cisternové kontejnery

Cisternový kontejner je jako samostatný technický celek určen pro přepravu a distribuci paliva pro dieselové motory a lehkého topného oleje – UN 1202, dle mezinárodní dohody o přepravě nebezpečných věcí – ADR. Vlastní cisterna je jednoplášťová, jednokomorová s klenutými dny, použitý materiál je uhlíková ocel S235JRG2 (11 375). Ceník cisternového kontejneru.

Šetříme firmám náklady na dopravu vody

Napajedla pro pastevní dobytek a cisterny na znečištěnou vodu

Zabýváte se živočišnou výrobou? Potýkáte se v důsledku maloobjemových napájecích cisteren pro pastevní dobytek s rostoucími náklady pro jejich opakované plnění? Vysychají vám z důvodu úbytku srážek přítoky vod a místa, které dříve vaše zvířata navštěvovala pro ukojení žízně, kriticky ubývají. Investujte správně své peníze z dotačních projektů, nákupem naší napáječky pro dobytek bude vaše podnikání zase o něco snadnější.

Pomáháme čistit přírodu kolem nás

Cisternový kontejner na znečištěnou vodu

Vlastníte autodopravu a vyvážíte stavební suť? Rozšiřte své portfolio služeb a nově vyvážejte znečištěnou nebo jinak kontaminovanou vodu. Cisternový kontejner CKV 10, CKV 12  na čerpání a převoz znečištěné vody. Kontejner je vybaven stavoznakem, plnícími hrdly s rychlospojkou na obou stranách kontejneru, nosičem hadic, vypouštěcím kulovým ventilem s odkapovou jímkou, boxem na elektro centrálu, čerpadlo, nářadí....

Přeprava materiálu dle vašich potřeb

Přepravní kontejnery

Přepravní kontejnery slouží především k přepravě nebo uskladnění odpadů a různých materiálů. Lze je však použít i přepravě strojů a zařízení. Kontejnery jsou vyrobeny z ocelové svařované konstrukce podlaha 3/4/5 mm a stěnami z plechu v rámu o síle 3/4 mm. Podlahu tvoří rám z I profilů 180 mm a příčných U profilů. Zadní stěnu kontejneru tvoří dvoukřídlá vrata, nebo výklopná klapka, která jsou proti otevření zajištěna centrálním zavíráním a spodním bezpečnostním jištěním. Úhel otevírání vrat je 270°. Povrchová úprava se skládá z jednoho základního a dvou vrchních nátěrů. Manipulaci s kontejnerem umožňuje hákový natahovací systém na čele kontejneru dle DIN normy, nebo dle typu kontejnerové nástavby.

Vyberte si typ PK, STD 625, STD 1250, RFC 625.

Přeprava různorodého materiálu

Valníkové kontejnery

Valníkový kontejner je určen především pro přepravu a manipulaci jak s paletovým nebo kusovým materiálem, tak i pro převoz sypkých materiálů, technologických zařízení. Výhodou je nízká hmotnost, maximální užitkové zatížení, snadná a rychlá oprava v případě poškození, možnost různého barevného provedení v odstínech RAL. Rám kontejnerů je vyráběn z ocelových profilů s vyztuženou ložnou plochou z ocelového plechu nebo voduvzdorné překližky, podlaha může být vybavena kotevními oky pro fixaci nákladu. Sklopné bočnice na pantech TIR mohou být ocelové nebo hliníkové. Kontejner je vybaven sklopnými a zcela odnímatelnými sloupky, po demontáži vznikne zcela rovné plato. Kontejnery mohou být vybaveny plachtovým systémem dle přání zákazníka.

Realizujeme vaše představy

Speciální kontejnery

Speciální kontejnery určené pro umístění technologických celků, jako jsou kotelny, čerpadla, kompresory a pod. Mohou být vybaveny izolačním pláštěm, elektroinstalací, to vše dle přání zákazníka. Jedná se jak o modifikace klasických kontejnerů, tak i o naprosto atypické výrobky a svařence, např palety, vozíky do hutí a spaloven a další.